W jaki sposób przygotować się naszego ślubu?

Ślub to szczególne chwile do których zacząć przygotowywać się należy na długo przed rozpoczęciem. Jeżeli pragniemy by dzień ślubu i wesela był cudowny a wszystko było przygotowane do granic możliwości, pierwsze przygotowania do tego dnia zacznijmy nawet na dwanaście miesięcy przed tym super dniem.

Dwanaście miesięcy przed uroczystością ślubną

Nadwanaście miesięcy przed ślubem powinno się usiąść i wstępnie zaplanować konkretny miesiąc ślubu i wesela. Para młoda powinna też przeanalizować hipotetyczną liczbę gości na naszym ślubie, a także na razie bardzo ogólnie sprawdzić strony sal ślubnych i restauracji. W wyjątkowo popularnych miesiącach ślubu to dobry termin na rezerwacje tego miejsca. W popularnych restauracjach miejsce na wesele trzeba rezerwować na rok z góry.

Na pół roku przed dniem ślubu powinniśmy zaplanować konkretny czas uroczystości ślubnej, nawet z godziną. We wspomnianym okresie koniecznie trzeba zarezerwować salę weselną albo restaurację. Jeśli wybieramy ślub w kościele, w tym okresie musimy także udać się do księdza i zapisać na konieczne nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo więc to jest najlepszy czas.

Na trzy miesiące przed ślubem i weselem trzeba zacząć zbierać obowiązkowe dokumenty. To okres, w jakim należy znaleźć osoby, które na ślubie będą świadkami i uzyskać ich zgodę. To odpowiedni czas na poinformowanie pracodawców. To idealny czas na otrzymanie zgody na długi urlop nie tylko na dzień ślubu ale i na okres podróży poślubnej.

penis pillen

Dwa miesiące przed uroczystością ślubną należy wysłać zaproszenia do gości, zaplanować menu w restauracji. To właściwy moment na złożenie zamówienia na kwiaty i zamówienie usługi dekorowania pojazdu ślubnego.

Cztery tygodnie przed uroczystością ślubu powinniśmy otrzymać udany.