dlaczego opłaca się zostać blogerką w Internecie ?

Czy jednak pomimo wyników lepiej pozostać po stronie czytelnika oraz adorować ich rezultaty z boku?

Od kilku lat dużą rozgłos zyskują blogerzy w sieci. Możemy podzielić ich na różne kategorie blogerzy kulinarni, modowi, kosmetyczni, polityczny i inni czy też wideo blogerzy, którzy zakończyli pisać, a rozpoczęli mówić w krótkometrażowych filmikach najczęściej na youtubie. Jest już tyle odmian tematycznych, że każdy z nas zapewniam znalazł by swoje miejsce albo jako obserwatorach albo jako sam pisarz. Są ludzie, które bardzo przekonały się do blogerów, ale są też tacy, którzy krytykują tą sferę, przypisując brak wiedzy i pragnienie fortuny na jeszcze mniej doświadczonych obserwatorach. Trudno się nie akceptować, że blogerki modowe praktycznie kreują modę na kolejne sezony i traktowane są przez niektórych stylistów czy projektantów jak guru zaraz za modelkami.

Jedni blogerzy robią to dla czystej radości drudzy nie zatajając robią to tylko dla pieniędzy. Coraz częściej branże kulinarne zamiast rozpowszechniać się w spotach reklamowych wolą ofiarować swoje pieniądze właśnie dla blogerki, który zarekomenduje programy partnerskie ranking programy-partnerskie.info wśród chętnych odbiorców. po wielokroć jest to daleko idąca droga, ponieważ oprócz bloga, blogerzy posługują się także innymi stronami społecznościowymi takimi ja Facebook, Instagram czy Snapchat.

Wydaje mi się, że krąg blogosfery stał się trochę zamkniętą strefą dla zwykłych blogowiczów, którzy chcą ukazać swoje doświadczenia. Teraz blogowanie kojarzy się tylko z finansami, a otrzymują je Ci którym udało się wybić. Jednak jest wiele blogerów, którym się udało, ale przeznaczają tej pracy całe swoje życie zawodowe . Taki krąg osób na pewno wkłada w swoją pracę masę energii oraz przeznacza masę czasu, dlatego bo jest to ich praca stała.